Duo ÚLETY (Marian a Šimansky)

Josef Marian Kralovič
pěší poutník, lektor, učitel, ( ZUŠ, ZŠ) dárce krve, plazmy a dobré nálady, amatérský otužilec, začínající vytrvalostní běžec, organizátor, moderátor, 30 let šťastně ženatý otec a vychovatel sedmi dětí, chovatel šesti
slepic, líného kocoura a aktivního psa.
A samozřejmě hudebník, kytarista, taky trochu flétnista, textař, prostě písničkář.

Autorská CD: PÁNU BOHU DO OKEN (2007) - KŘÍŽOVÁ CESTA (2008) - PRŠÍ (2015) - MOŽNÁ (2019)
Musica Animae - POCITY (2006)
Na zakázku píšu písničky i drobné instrumentální skladby pro začínající i pokročilé muzikanty, pořádám hudební akce, a pokud se nebojíte rizika, tak si mě pozvěte, třeba se vám bude můj recitál líbit.

Šimon Kralovič (Šimansky)
student 3. ročníku SPŠ Břeclav obor elektrotechnika. Moc toho nenamluví, o to více zbaští. Mezi jeho koníčky patří neustále stěhování nábytku v pokoji, pěstování chilli papriček, invaze ledničky a dalších skladových prostor s potravinami, návštěva posilovny (Arnold Schwarzenegger revival), intelektuálně adolescentní rebelie na všechno, co je pod jeho úroveň. No prostě můj syn a od stromu daleko nepadl...
Jinak samozřejmě talentovaný baskytarista hrající v Natruc-bandu ZUŠ Velké Bílovice a když je moravské zemi nejhůře, hraje i se mnou.  • ÚLETY jsou především písničky, které píšu už od roku 1991 a tento název figuruje v názvu jednotlivých hudebních seskupení, která jsem kdy založil. Především se ÚLETY od roku 2007 stávají hudební přehlídkou folk, country, bluegrass kapel a písničkářů.
    V letech 2012–2022 jsme velmi aktivně účinkovali jako rodinné trio Marian a ÚLETY. Od roku 2023 vystupuji sólově nebo v rodinném tandemu Duo ÚLETY (Marian a Šimansky)